Готелі Полтави:Алея Гранд \ Новини \ Порция красоты - «Кофе по-восточному»

Порція краси – «Кава по-східному»

Дата публікації: 2015.03.30

Coffee

Мабуть не знайдеться сьогодні людини яка була б байдужою до кави, саме тому ми підготували для Вас новинку в асортименті цього теплого, ароматного напою – каву по-східному!

На Сході вважається, що кава – це напій життя! Спробуйте справжню каву по-східному в ресторані «Раффінато» та «Нега-барі». Вона у нас ароматна, як найкращі спогади, насичена, як вир подій та міцна, як перше кохання!

Кава по-східному – це не лише спосіб приготування, але й особливий ритуал.. Готується на гарячому піску в спеціальному посуді – джезві (турці), кава набуває приємної міцності, специфічного смаку та насиченого аромату, а спеції, підібрані індивідуально, підкреслюють смак напою та додають в нього тонкі нотки далеких подорожей.

Ми вивчали найпопулярніші в Турції способи приготування цього древнього напою та вибрали найкращий. Тепер відвідуючи ресторан «Раффінато» та «Нега-бар» Ви маєте можливість замовити каву, яку подають в кращих кав`ярнях Стамбула.

Спробуйте новинку «Кава по-свідному», чашечка такої кави не просто бадьорить, у неї є своя філософія мудрості, своя історія, традиція та секрети.

Ми завжди раді дивувати Вас чимось новим та смачним!


Доставка страв
від рестрану "Раффінато"

ЗАМОВИТИ

Тел.: +38 (0532) 57-97-37
+38 (068) 255-87-64
+38 (050) 985-49-09
info@alleya-grand.com.ua
Pyc | Укр