Ресторан «Раффінато»

На першому поверсі комфортабельного готелю в м. Полтава, розміщений ресторан «Раффінато».  Зайшовши в нього, ви поринете в атмосферу італійської класики: м`які оливкові відтінки інтер`єр, вишукані меблі та бездоганне сервірування створюють святкову атмосферу.

«Раффінато» – це саме той ресторан, де можна приємно провести час, усамітнившись вдвох, обговорити ділові питання з партнерами, відсвяткувати день народження, весілля чи корпоративну вечірку. Кожен гість, який обрав наш ресторан, зможе гідно оцінити сервіс і кухню закладу.

"Нега Бар"

Сучасний бар зі стильним інтер`єром, де воістину королівська розкіш заряджає особливою енергетикою і допомагає розслабитися – це «Нега Бар». Переступивши поріг, залишивши за дверима метушливе місто, Ви миттєво поринаєте в інший світ. Неповторна винна  та коктейльна карта, затишна обстановка в диванній зоні перетворять будь-яке очікування на приємну зустріч. Для Вас в барі працює послуга безпровідного доступу до мережі Інтернет. Не важливо з якою метою Ви сюди прийшли – почитати свіжу пресу, випити підбадьорливої кави чи розслаблюючого чаю, працювати за комп`ютером чи просто роздумувати про свої справи – що б Ви не робили, Вам тут буде дуже комфортно.

Конференц-зал

  • Організація конференції, семінару чи тренінгу – процес складний та відповідальний.

Готель «Алея Гранд» пропонує Вам конференц-сервіс , послуги досвідчених та уважних працівників, які візьмуть на себе всі турботи та підготують будь-який захід на професійному рівні.

Характеристики конференц-зали:

  • площа 45 кв. м. ;
  • місткість – 35 чол.;
  • варіанти розстановки столів – Театр (рядами), «П»-форма, квадрат;
  • телефонна лінія, місце для виступаючого, вихід для підключення ноутбука, клімат-контроль, зафіксований екран та проектор, система керування освітленням, бездротовий доступ до мережі Інтернет.