Правила проживання

Правила проживання в готелі
Поселення в готель – 14.00. Розрахунковий час – 12.00.

Заїзд в готель до 14.00 або виїзд після 12.00 – додаткова послуга, яка надається лише за згодою адміністрації в залежності від стану номерного фонду.

При заїзді в період з 00.00 до 7.00 знімається плата за проживання в розмірі 100% ціни номера за добу. При заїзді в період з 7.00 до 14.00 знімається плата за проживання в розмірі 50% від ціни за добу. При проживанні в готелі менше, ніж добу, сплата проводиться за цілу добу. При виїзді в період з 12.00 до 19.00 знімається плата за проживання в номерах сучасного готелю в Полтаві в розмірі 50% від ціни номера за добу. При виїзді в період з 19.00 до 00.00 знімається плата за проживання у розмірі 100% від ціни номера за добу.

Вартість поселення другого гостя – 400 грн. Надання додаткового ліжка – 400 грн. Надання дитячого ліжка – 400 грн. При розміщенні дітей віком від 5 до 12 років без надання додаткового ліжка, плата знімається лише за сніданок – 150 грн. При розміщенні дітей до 5 років оплата не знімається.

Гості, які проживають у нашому готелі, зобов`язані:

виконувати дані Правила;
слідувати Правилам пожежної безпеки;
виходячи з номера закривати вікна, водопровідні крани, вимикати освітлення та електроприлади;
на випадок втрати чи нанесення збитків майну готелю, відшкодувати збитки згідно діючому законодавству України;
на випадок втрати чи псування особистих речей негайно повідомити про це адміністрацію готелю до закінчення терміну проживання. Після закінчення терміну проживання претензії не приймаються.
Гостям, які проживають в готелі, забороняється:

приносити та зберігати речі, які являються небезпечними для життя та здоров`я людей;
утримувати в номері тварин та птахів;
користуватися електронагрівачами, які не входять в комплектацію номера;
залишати в готелі сторонніх осіб, будучи відсутнім, без попередження адміністрації готелю;
передавати іншим особам свою ключ-карту.
Якщо гості бажають запросити до себе в номер громадян, які не проживають у готелі, вони мають зареєструвати їх в службі розміщення готелю.

За гроші та цінності, які не були поміщені в сейф на рецепції, адміністрація відповідальності не несе. На випадок зникнення особистих речей із номера, гість повинен терміново повідомити про це адміністрацію для прийняття необхідних заходів по розшуку зниклих речей.