Гостиницы Полтавы Отели Полтавы Гостиницы г Полтава Отели г Полтава
 
 

Готель Полтави «Алея Гранд» розміщений неподалік від центру міста, поряд з основними діловими, культурно-історичними, розважальними та спортивними спорудами. Всього в декількох хвилинах ходьби від нашого готелю знаходиться Корпусний парк м. Полтава – улюблене місце відпочинку полтавчан та гостей нашого міста.

Зручне розміщення готелю позбавить Вас від проблем з транспортом і зробить Ваше пересування по місту легким і комфортним.

Готель «Алея Гранд» - це Ваш вибір готелю в Полтаві.

Готель «Алея Гранд» - комфортабельний готель, зручно розташований на деякій дистанції від метушливого центру міста і той же час достатньо близько до визначних пам`яток, ділових і торгових центрів, театру, ресторанів і кафе. Сучасний готель у Полтаві являє собою сучасну будівлю, яке прикрашає одну із центральних вулиць міста. Кожен поверх одного з найкращих готелів міста виконаний у власному неповторному стилі. Номерний фонд готелю складають номери декількох категорій, від «Економу» до номерів «Люкс». Дизайн інтер`єру продуманий до найменших деталей. Це одне з найкращих місць для відпочинку і роботи в місті Полтава. Готель пропонує послуги конференс-обслуговування, організацію і проведення ділових зустрічей, презентацій та конференцій на найвищому рівні. Ми також забезпечуємо ресторанне обслуговування ділових заходів будь-якого формату на належному рівні. Готель «Алея Гранд» має розвинену інфраструктуру, яка окрім конферанс-зали, включає ресторан «Раффінато та «Негабар».

роведіть свій відпочинок в готелі в центрі Полтави!

Рестораны Алея Гранд в Полтаве Нега бар Алея Гранд

Готелі Полтави представляють готель «Алея Гранд»

Готель в Полтаві  \ Головна

 
Номерний фонд

Інтер`єр та оздоблення всіх номерів готелю «Алея Гранд», комфортабельного готелю в центрі міста, продуманий до найменших деталей. Кожна кімната має всі необхідні атрибути для того, щоб зробити Ваше перебування в ній приємним та максимально зручним.

 
Послуги
— Розміщення
— обслуговування в номерах;
— ресторанне обслуговування;
— міні-бари;
— послуги бізнес-центру;
— оренда конферанс-зали;
— екскурсійне обслуговування;
— бронювання авіа- та з/д квитків

 
Новини

Додаток для iOS

Мы відкрили службу доставки!

Ми відкрилися!

 
Спеціальні пропозиції

Знижка 20% на самовивіз

Дитячий пакет

Спеціальна пропозиція «Конференція»


Доставка страв
від рестрану "Раффінато"

ЗАМОВИТИ

Тел.: +38 (0532) 57-97-37
+38 (068) 255-87-64
+38 (050) 985-49-09
info@alleya-grand.com.ua
Pyc | Eng | Укр