Готель в Полтаві  \ Ресторан «Раффинато»

  
  

Ресторани Полтави — ресторан «Раффінато» в Полтаві

На першому поверсі комфортабельного готелю в м. Полтава, розміщений ресторан «Раффінато».  Зайшовши в нього, ви поринете в атмосферу італійської класики: м`які оливкові відтінки інтер`єр, вишукані меблі та бездоганне сервірування створюють святкову атмосферу.

«Раффінато» - це саме той ресторан в м. Полтава, де можна приємно провести час: усамітнитися вдвох чи обговорити ділові питання з партнерами, відсвяткувати день народження, весілля чи корпоративну вечірку. Кожен гість, який обрав наш готель в Полтаві та відвідав наш ресторан, мав можливість оцінити сервіс та кухню, про яку є сенс поговорити окремо.\

Тут Ви можете посмакувати страви італійської та європейської кухні. Самі лише назви страв навіюють неймовірну вишуканість, яка вразить Ваш смак.

Винотека ресторанів Полтави.

Багата винотека дозволить безпомилково підібрати правильний напій до страви, а обширні чайні та десертні карти допоможуть продовжити приємну розмову в нашому найкращому ресторані Полтави.

Ви будете приємно здивовані:

  • красивим інтер'єром ресторану;
  • приємною музикою;
  • злагодженою роботою адміністраторів та офіціантів;
  • майстерністю шеф-кухаря, яка задовольнить найщиріших гурманів.

Банкетне обслуговування

Ви можете орендувати весь зал нашого ресторану, або декілька столиків для проведення весілля, дня народження чи будь-якого іншого свята. Бездоганний сервіс та неповторна кухня стануть прекрасним оздобленням для кожної значимої події.

Ми Вас зацікавили?

Ласкаво просимо!

Buon Appetito!

Години роботи ресторану: 7.00-23.00, тел.: +38(0532) 57-97-87, (050) 806-56-55


Доставка страв
від рестрану "Раффінато"

ЗАМОВИТИ

Тел.: +38 (0532) 57-97-37
+38 (068) 255-87-64
+38 (050) 985-49-09
info@alleya-grand.com.ua
Pyc | Eng | Укр